ColorBlaze Torchlight Coleus
$7.99
Do you BELIEVE in LOVE at first sight? Fuchsia, maroon and green foliage on well-branched plants. Sun to shade tolerant and great in both landscapes and containers. Adaptable As Houseplant.
In stock
Pick up Instore and Local Delivery Options – Pick up in Apple Valley, MN and Delivery Options to the Twin Cities
Secure Payment – All transactions are secured with the SSL protocol.
Additional information
| Disclaimer | |
|---|---|
| Deer Resistant | Deer Resistant |
| Color | Green, Pink, Purple, Red |
| Spacing | 18-24" |
| Height | 24-40" |
| Exposure | Sun |
| Deal | 10% off $100+ of Annuals Herbs and Vegetables |
| Size | 4.33" Pot |
| Genus Species | Plectranthus scutellarioides |
| Warranty Information | Annuals |
| Thriller Filler or Spiller | Thriller |

























Reviews
There are no reviews yet.